Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone T 32

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R19
60W
TL,F
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Jedním z výjimečných benefitů pneumatiky Bridgestone Battlax T32 jsou vylepšené celkové provozní vlastnosti na mokru v porovnání s předchůdcem, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Společnost Bridgestone představila nový etalon v...
Více informací

T 32

Jedním z výjimečných benefitů pneumatiky Bridgestone Battlax T32 jsou vylepšené celkové provozní vlastnosti na mokru v porovnání s předchůdcem, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Společnost Bridgestone představila nový etalon v segmentu sportovních cestovních pneumatik pro motocykly: novou pneumatiku Bridgestone Battlax T32. Kromě technologie Bridgestone Pulse Groove Pattern přispívají k vynikajícím provozním vlastnostem pneumatiky Bridgestone Battlax T32 v deštivém počasí také vylepšení konstrukce dezénu. Zvýšení úrovně celkových provozních vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 na mokru zahrnuje také ještě neutrálnější a lineárnější jízdní charakteristiku. Technická vylepšení pneumatiky Bridgestone Battlax T32 nejsou v žádném případě kosmetického charakteru, Bridgestone vynaložil nesmírné úsilí při vývoji optimální kombinace konstrukce pneumatiky a složení její směsi, která této sportovní cestovní pneumatice zajišťuje vynikající ovladatelnost na suchu a mokru ve spojení s excelentní stabilitou ve vysokých rychlostech, při jízdě přímým směrem i v zatáčkách.. Bridgestone Battlax T32 používá nejmodernější technologii „Pulse Groove Pattern“, která vylepšuje celkové provozní vlastnosti na mokru. Pneumatika Bridgestone Battlax T32, společně s řadou specifických pneumatik T32GT pro středně těžké a těžké motocykly, kombinuje všechny potřebné atributy sportovní cestovní pneumatiky, ať se jedná o vynikající provozní vlastnosti, pocit jistoty a zpětnou vazbu za všech povětrnostních podmínek. Celkový kontakt s vozovkou vylepšuje kombinace vyššího podílu drážek s optimalizovaným zakřivením a rozmístěním, potřebné tuhosti dezénu a o 13 procent větší styčné plochy vzadu. Pneumatika Bridgestone Battlax T32 používá nejmodernější technologii Bridgestone Pulse Groove Pattern, která kombinuje vlnovité tvary drážek s drobnými středovými deflektory, které v porovnání s rovnými drážkami vyrovnávají proudění vody a optimalizují rychlost proudící vody, tím se zlepšuje odvádění vody ze stopy a výsledkem je vyšší adheze a menší sklon k prokluzu na mokrém povrchu a v dalších nepříznivých podmínkách. Bridgestone Bridgestone Battlax T32 má na mokru o 7 % kratší brzdnou vzdálenost a o 13 % větší styčnou plochu vzadu než předchůdce. Nová speciální řada pneumatik GT pro středně těžké a těžké motocykly nabízí rovněž vyšší úroveň provozních vlastností na mokru a adhezi plus o 10 % prodlouženou životnost v porovnání s předchůdcem. Mimořádná způsobilost pneumatiky Bridgestone Battlax T32 pro jízdu za deštivého počasí je završena vynikajícími brzdnými výkony na mokru, v porovnání s předchůdcem je brzdná vzdálenost v těchto podmínkách o 7 procent kratší než u předchůdce bez negativního vlivu na životnost. Nová úroveň provozních vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 za deštivého počasí.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru