Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone T 32 GT

Rozměry
Šířka
170
Profil
60
Průměr
R17
72W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Nová speciální řada pneumatik GT pro středně těžké a těžké motocykly nabízí rovněž vyšší úroveň provozních vlastností na mokru a adhezi plus o 10 % prodlouženou životnost v porovnání s...
Více informací

-44%
T 32 GT
-44%

Nová speciální řada pneumatik GT pro středně těžké a těžké motocykly nabízí rovněž vyšší úroveň provozních vlastností na mokru a adhezi plus o 10 % prodlouženou životnost v porovnání s předchůdcem. Pneumatika Bridgestone Battlax T32 používá nejmodernější technologii Bridgestone Pulse Groove Pattern, která kombinuje vlnovité tvary drážek s drobnými středovými deflektory, které v porovnání s rovnými drážkami vyrovnávají proudění vody a optimalizují rychlost proudící vody, tím se zlepšuje odvádění vody ze stopy a výsledkem je vyšší adheze a menší sklon k prokluzu na mokrém povrchu a v dalších nepříznivých podmínkách. Bridgestone Bridgestone Battlax T32 má na mokru o 7 % kratší brzdnou vzdálenost a o 13 % větší styčnou plochu vzadu než předchůdce. Technická vylepšení pneumatiky Bridgestone Battlax T32 nejsou v žádném případě kosmetického charakteru, Bridgestone vynaložil nesmírné úsilí při vývoji optimální kombinace konstrukce pneumatiky a složení její směsi, která této sportovní cestovní pneumatice zajišťuje vynikající ovladatelnost na suchu a mokru ve spojení s excelentní stabilitou ve vysokých rychlostech, při jízdě přímým směrem i v zatáčkách.. Jedním z výjimečných benefitů pneumatiky Bridgestone Battlax T32 jsou vylepšené celkové provozní vlastnosti na mokru v porovnání s předchůdcem, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Zvýšení úrovně celkových provozních vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 na mokru zahrnuje také ještě neutrálnější a lineárnější jízdní charakteristiku. Nová úroveň provozních vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 za deštivého počasí. Mimořádná způsobilost pneumatiky Bridgestone Battlax T32 pro jízdu za deštivého počasí je završena vynikajícími brzdnými výkony na mokru, v porovnání s předchůdcem je brzdná vzdálenost v těchto podmínkách o 7 procent kratší než u předchůdce bez negativního vlivu na životnost. Kromě technologie Bridgestone Pulse Groove Pattern přispívají k vynikajícím provozním vlastnostem pneumatiky Bridgestone Battlax T32 v deštivém počasí také vylepšení konstrukce dezénu. Celkový kontakt s vozovkou vylepšuje kombinace vyššího podílu drážek s optimalizovaným zakřivením a rozmístěním, potřebné tuhosti dezénu a o 13 procent větší styčné plochy vzadu. Bridgestone Battlax T32 používá nejmodernější technologii „Pulse Groove Pattern“, která vylepšuje celkové provozní vlastnosti na mokru. Společnost Bridgestone představila nový etalon v segmentu sportovních cestovních pneumatik pro motocykly: novou pneumatiku Bridgestone Battlax T32. Pneumatika Bridgestone Battlax T32, společně s řadou specifických pneumatik T32GT pro středně těžké a těžké motocykly, kombinuje všechny potřebné atributy sportovní cestovní pneumatiky, ať se jedná o vynikající provozní vlastnosti, pocit jistoty a zpětnou vazbu za všech povětrnostních podmínek.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru