Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Bridgestone X31

Rozměry
Šířka
110
Profil
90
Průměr
-19
62M
TT,R
Konstrukce: Diagonální

Bridgestone nabízí svou motokrosovou pneumatiku Battlecross X31 v šesti rozměrech od prvního čtvrtletí roku 2022. Menší podíl bloků na styčné ploše rozšiřuje rozsah optimálních provozních podmínek. Výčnělky na bočnici vytvářejí...
Více informací

-35%
X31
-35%

Bridgestone nabízí svou motokrosovou pneumatiku Battlecross X31 v šesti rozměrech od prvního čtvrtletí roku 2022. Menší podíl bloků na styčné ploše rozšiřuje rozsah optimálních provozních podmínek. Výčnělky na bočnici vytvářejí vzduchové turbulence, které účinněji ochlazují povrch pneumatiky. Její doplňkové konvexní bloky, vyčnívající z konvenčních bloků, optimalizují trakci díky maximálnímu hranovému efektu. Technologie Castle Block navíc zintenzivňuje tlak na styčnou plochu. Nově definovanými rozměry a optimalizovaným rozmístěním speciálních hran mezi bloky dezénu se zvětšila styčná plocha, zlepšila se charakteristika záběru pneumatiky na sypkém povrchu a zvýšila se adheze a trakce. Maximální hranový efekt zvyšuje adhezi při průjezdu zatáčkou a trakci v různých druzích terénu. Výsledná nižší tuhost běhounu navíc přispívá k vyšší stabilitě. Tím se zpomaluje degradace provozních vlastností pneumatiky, která tak může podávat konzistentní výkony po celou dobu své životnosti. Pneumatika Bridgestone Battlecross X31 používá technologii Bridgestone Castle Block u bloků v ramenní oblasti přední pneumatiky a u všech bloků zadní pneumatiky. Výsledkem jsou kromě pocitu jistoty na kluzkém povrchu a vyšší úrovně adheze také konzistentní provozní vlastnosti při častých změnách povrchu. Dalším novým prvkem jsou chladicí žebra na bočnici pneumatiky Bridgestone Battlecross X31. Trakci pneumatiky Bridgestone Battlecross X31 zlepšuje také nový dezén běhounu s asymetricky uspořádanými bloky na zadní pneumatice.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru