Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Continental ContiRoadAttack 3

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
160
Profil
60
Průměr
R18
70W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Continental ContiRoadAttack 3 GT je sportovně-cestovní univerzální pneumatika se zesílenou kostrou, pro extrémní zatížení. Vzorek navržený pro spolehlivý odvod vody, směs je navržena pro lepší chování pneu na mokru. Nejnovější...
Více informací

-48%
ContiRoadAttack 3
-48%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Continental ContiRoadAttack 2                                        
Continental ContiRoadAttack 3                                        

Continental ContiRoadAttack 3 GT je sportovně-cestovní univerzální pneumatika se zesílenou kostrou, pro extrémní zatížení. Vzorek navržený pro spolehlivý odvod vody, směs je navržena pro lepší chování pneu na mokru. Nejnovější technologie pro snadnou ovladatelnost zaručuje stabilitu a pohodlí jak na rovince, tak v zatáčkách. MultiGrip prodloužená životnost, střed tvrdší, kraje měkčí hloubka dezénu – přední pneu 5 mm, zadní 7 mm. TractionSkin patentovaná technologie povrchu umožňující rychlejší zajetí nové pneu. RainGrip pro výrazné vylepšení jízdních vlastností na mokré vozovce. EasyHandling technologie zajišťující špičkové chování pneu při dlouhých jízdách i sportovně laděných vyjížďkách.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru