Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Continental ContiRoadAttack 3 Classic Racing

Rozměry
Šířka
110
Profil
80
Průměr
R18
58V
TL,R
Konstrukce: Radiální

Univerzální sportovně-cestovní pneumatika Continental ContiRoadAttack 3 Classic Racing s vzorkem navrženým pro ještě lepší odvod vody, a lepší chování pneu na mokru. Zaručuje stabilitu a pohodlí jak na rovince, tak...
Více informací

-16%
ContiRoadAttack 3 Classic Racing
-16%

Univerzální sportovně-cestovní pneumatika Continental ContiRoadAttack 3 Classic Racing s vzorkem navrženým pro ještě lepší odvod vody, a lepší chování pneu na mokru. Zaručuje stabilitu a pohodlí jak na rovince, tak v zatáčkách. Pneu poskytuje stejné jízdní vlastnosti od prvního do posledního kilometru své životnosti, největší výhodou je plynulý přechod mezi tvrdším prostředkem a měkčími boky pneumatiky. EasyHandling technologie zajišťující špičkové chování pneu při dlouhých jízdách i sportovně laděných vyjížďkách. Speciální vyztužená konstrukce pro vysokou stabilitu, sportovní design, vysoká přilnavost k vozovce, výborný poměr cena/kvalita.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru