Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
  • Doporučujeme

Continental ContiScoot

Rozměry
Šířka
120
Profil
80
Průměr
-14
58S
TL,F
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika Continental ContiScoot má vzorek s perfektním odvodem vody vychází z pneu Conti Road Attack 3 – vítěze testu v kategorii sportovně-cestovních pneumatik. Své vlastnosti si Conti Scoot uchovává i...
Více informací

-56%
ContiScoot
-56%

Pneumatika Continental ContiScoot má vzorek s perfektním odvodem vody vychází z pneu Conti Road Attack 3 – vítěze testu v kategorii sportovně-cestovních pneumatik. Své vlastnosti si Conti Scoot uchovává i v chladném počasí. Prémiová skútrová pneumatika stvořená pro vítězství ve všech testech. Krátká brzdná dráha s maximální přilnavostí a bezpečností na suchém a mokrém povrchu. Důvěra od prvních metrů. Rovnoměrné opotřebení, které zajišťuje vysoký výkon po dobu životnosti pneumatiky.

Komfortní jízda, výborné brzdné vlastnosti, 100% stabilita během jízdy a nepřekonatelný komfort, a to vše při zachování standardního kilometrového nájezdu. Nejlepší přilnavost na mokrém povrchu v segmentu pneumatik pro skútry díky využití dezénu našeho vítěze testů ContiRoadAttack 3 se skvělým odvodem vody a směsí optimalizovanou pro mokré povrchy. Nejvyšší komfort i na nerovném povrchu, jako jsou například kočičí hlavy v centrech historických měst. Nejlepší přilnavost na vodě, jakou můžete v segmentu skútrových pneu dostat. Hbitá pneumatika pro snadné ovládání v městském provozu.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru