Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
    Zesílená

Continental ContiStreet

Rozměry
Šířka
80
Profil
90
Průměr
-17
50P
TL,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Diagonální

Pneumatika Continental ContiStreet má dobrý handling a spolehlivá odezvu. Nová směs a profil zajišťuje vynikající přilnavost na mokré vozovce. Pneumatika Continental Contistreet byla navržena v Německu dle nejvyšších standardů společnosti...
Více informací

ContiStreet

Pneumatika Continental ContiStreet má dobrý handling a spolehlivá odezvu. Nová směs a profil zajišťuje vynikající přilnavost na mokré vozovce. Pneumatika Continental Contistreet byla navržena v Německu dle nejvyšších standardů společnosti Continental. Motocyklová diagonální pneumatika s revoluční dezénovou směsí pro lehké motocykly. Pneumatika Continental Contistreet je pneumatika, na kterou se můžete spolehnout při svých každodenních cestách – za deště i slunečného počasí. Poznatky převzaté od prémiového vítěze testů ContiRoadAttack 3. Hlubší dezén pneumatiky nabízí vyšší kilometrový výkon především u zadní pneumatiky. Nově vyvinutá motocyklová diagonální pneumatika od konstrukčního týmu z výrobního závodu v Korbachu sbírajícího prvenství v testech. Vyšší odolnost vůči defektům zaručí, že dorazíte do cíle včas.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru