Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Continental ContiTrailAttack 3

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
170
Profil
60
Průměr
R17
72W
TL,R
Konstrukce: Radiální

Pneumatika Continental ContiTrailAttack 3 díky směsi Multi Grip, propracované konstrukci a svému dezénu zaručuje udržení svých jízdních vlastností i po několika tisících kilometrech. Tyto aspekty mají pzitivní vliv na maximální...
Více informací

-49%
ContiTrailAttack 3
-49%

Pneumatika Continental ContiTrailAttack 3 díky směsi Multi Grip, propracované konstrukci a svému dezénu zaručuje udržení svých jízdních vlastností i po několika tisících kilometrech. Tyto aspekty mají pzitivní vliv na maximální dojezd pneu prři použití jako enduro/street. Větší hloubka dezénu, velmi rychlé ohřívání na provozní teplotu, perfektní stabilita na mokru. Vysoké tlumení a komfort při změně stavu vozovky. Již po ujetí cca 1,5 km dosahuje optimální provozní teploty.

Prémiová pneumatika pro cestovní enduro, která vám poskytne maximální jistotu jízdy hned od prvního okamžiku. Prostřednictvím technologie MultiGrip, konstrukce kostry a designu běhounu je zajištěn trvalý výkon pneumatiky i po mnoha kilometrech na nejvyšší úrovni.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru