Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Continental TKC 70 Rocks

Rozměry
Šířka
170
Profil
60
Průměr
R17
72S
TL,,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Radiální

Jedinečný dezén pneumatiky TKC 70 využívá bloky, díky nimž je jízda na silnici tichá a stabilní, ovšem dobré vlastnosti nabídne tato pneumatika i v terénu. Nově vyvinutá terénní pneumatika s...
Více informací

-48%
TKC 70 Rocks
-48%

Jedinečný dezén pneumatiky TKC 70 využívá bloky, díky nimž je jízda na silnici tichá a stabilní, ovšem dobré vlastnosti nabídne tato pneumatika i v terénu. Nově vyvinutá terénní pneumatika s radiální a diagonální konstrukcí navržená pro off-road použití do rychlosti až 240 km/h – všechny radiální pneumatiky se vyrábějí ručně v Německu. RainGrip: Nová směs s vynikající přilnavostí za mokrého počasí a s velmi krátkým časem zahřívání.

TKC 70 je vhodná pro lehký až středně těžký terén a poskytuje mimořádný výkon i při použití na silnici. MultiGrip: Technologie směsi s dvojí tvrdostí od společnosti Continental umožňuje dosažení odlišné úrovně tvrdosti v centrální oblasti běhounu a v ramenní oblasti (větší kilometrový výkon a lepší přilnavost). 0° konstrukce ocelového pásu zaručuje vysokou stabilitu a menší zpětný ráz.. Agilní na silnicích a bezpečná na štěrkových cestách.

Nová pneumatika TKC 70 v sobě spojuje to nejlepší z off-road pneumatiky TKC 80 a silniční pneumatiky ContiTrailAttack 2. Tire Fitment Guide, zcela nová pneumatika Continental s vyváženým výkonem na silnici a robustními možnostmi v terénu.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru