Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Dunlop D104

Rozměry
Šířka
2.75
Profil
-
Průměr
-17
41P
F/R
Konstrukce: Diagonální

Vynikající odolnost a ovladatelnost pneumatik Dunlop D104. Cestovní motorkové pneumatiky DUNLOP D104 využívají svůj dezén k tomu, aby vám přinesly bezpečnou jízdu. Vysoká odolnost vůči aquaplaningu. Nízkoopotřebitelná směs. Dunlop, jeden...
Více informací

-45%
D104
-45%

Vynikající odolnost a ovladatelnost pneumatik Dunlop D104. Cestovní motorkové pneumatiky DUNLOP D104 využívají svůj dezén k tomu, aby vám přinesly bezpečnou jízdu. Vysoká odolnost vůči aquaplaningu. Nízkoopotřebitelná směs. Dunlop, jeden z nejvýznamnějších světových výrobců výkonných a vysoce výkonných pneumatik. Syntetické vlákno DuPont™ KEVLAR® obsažené v pneumatikách Dunlop, které je desetkrát pevnější než ocel a udržuje svou sílu a odolnost při širokých škálách teplot, má mnoho použití – od motosportu a plavby až po letectví a vesmírnou technologii.

Nejdůležitější vlastností je ale inovativní směs siliky, která skvěle rozděluje tlak mezi dezénem a povrchem vozovky, díky čemuž je jízda velmi tichá a pohodlná. Dlouhý dojezd a nízká spotřeba paliva pro hospodárnou jízdu. Výkon za mokrého počasí. Výborné jízdní vlastnosti za všech podmínek díky různým typům lamel. Dunlop D104 poskytuje optimální ovladatelnost a stabilitu, i když je stav vozovky mizerný a k tomu dobré jízdní vlastnosti za sucha. Hledáte pro svůj cestovní motocykl obutí, které bude vysoký kilometrový nájezd, zvýšenou odolnost a zároveň bude velmi pohodlné? Vyzkoušejte cestovní motorkové pneumatiky DUNLOP D104.

Výhody motorkových pneumatik DUNLOP D104: Vysoký komfort, Snížená hladina hluku, Vysoký kilometrový nájezd. Vynikající záběr a rovnoměrné opotřebení. Pneumatiky navíc mají vyšší odolnost, takže dlouho vydrží jako nové a ujedete s nimi velké množství kilometrů. Vysoká jízdní stabilita a ovladatelnost na suchu. Díky běhounu pneumatiky dochází k rovnoměrnému rozložení tlaku do stopy a tím k vynikajícímu záběru jak na suchu tak mokru. Vysoce výkonné pneumatiky s asymetrickým i směrovým dezénem nedovolí vašemu vozidlu vybočit z dráhy, kterou určíte jen Vy. Navržena pro nižší celkové náklady.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru