Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Heidenau K 58 mod.

Rozměry
Šířka
130
Profil
70
Průměr
R12
62P
TL

Pneu Heidenau K 58 mod má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Nízké opotřebení...
Více informací

K 58 mod.

Pneu Heidenau K 58 mod má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Nízké opotřebení pneumatik Heidenau K 58 mod prodlužuje životnost běhounu. Nízký valivý odpor pneumatiky Heidenau K 58 mod snižuje spotřebu paliva. Pneumatika pro skútry s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 mod poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Heidenau K 58 mod je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneumatiky pro skútry Heidenau splňují nejpřísnější normy. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 mod zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pneumatika Heidenau K 58 mod je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Dezén pneumatiky Heidenau K 58 mod zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Unikátní směs pneumatiky Heidenau K 58 mod dodává excelentní přilnavost. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 58 mod přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 mod poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Heidenau K 58 mod na tvrdém povrchu. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení.

Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla. Působí na trhu pneumatik pro více než 60 let, firma Heidenau si vybudovala v průběhu let dobrou pověst v oblasti výroby pneumatik. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG se specializuje na navrhování pneumatik pro motorová jednostopá vozidla (motocykly, mopedy, skútry, enduro atd). Heidenau vděčí za svůj úspěch svým stále se vylepšujícím produktům. Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla. Díky svému know-how a svým zkušenostem v této oblasti, Heidenau zajišťuje plnění požadavků svých zákazníků, přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a reagovat na nové trendy. Heidenau je zastoupena ve více než 40 zemích světa. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru