Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Heidenau K 58 Snowtex

Rozměry
Šířka
100
Profil
80
Průměr
-10
58M
TL,F/R
Konstrukce: Diagonální

Nízký valivý odpor pneumatiky Heidenau K 58 Snowtex snižuje spotřebu paliva. Pneumatika pro skútry s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatiky pro skútry Heidenau...
Více informací

K 58 Snowtex

Nízký valivý odpor pneumatiky Heidenau K 58 Snowtex snižuje spotřebu paliva. Pneumatika pro skútry s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatiky pro skútry Heidenau splňují nejpřísnější normy. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Heidenau K 58 Snowtex je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneumatika Heidenau K 58 Snowtex je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 Snowtex poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pneu Heidenau K 58 Snowtex má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Heidenau K 58 Snowtex na tvrdém povrchu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Nízké opotřebení pneumatik Heidenau K 58 Snowtex prodlužuje životnost běhounu. Dezén pneumatiky Heidenau K 58 Snowtex zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Unikátní směs pneumatiky Heidenau K 58 Snowtex dodává excelentní přilnavost. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 Snowtex poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 58 Snowtex přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pneumatika pro skútry Heidenau K 58 Snowtex zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.

Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla. Působí na trhu pneumatik pro více než 60 let, firma Heidenau si vybudovala v průběhu let dobrou pověst v oblasti výroby pneumatik. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG se specializuje na navrhování pneumatik pro motorová jednostopá vozidla (motocykly, mopedy, skútry, enduro atd). Heidenau vděčí za svůj úspěch svým stále se vylepšujícím produktům. Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla. Díky svému know-how a svým zkušenostem v této oblasti, Heidenau zajišťuje plnění požadavků svých zákazníků, přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a reagovat na nové trendy. Heidenau je zastoupena ve více než 40 zemích světa. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru