Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Heidenau K 60 Scout

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
130
Profil
80
Průměr
R17
65T
TL,R

Pneumatiky Heidenau K60 Scout německé výroby jsou osvědčené na silnici i v terénu. Dezén pneu je vhodný a účinný na všechny typy povrchů včetně astaltových silnic. Pneumatika K60 používá různé...
Více informací

K 60 Scout

Pneumatiky Heidenau K60 Scout německé výroby jsou osvědčené na silnici i v terénu. Dezén pneu je vhodný a účinný na všechny typy povrchů včetně astaltových silnic. Pneumatika K60 používá různé dezény a struktury kostry, aby co nejlépe vyhovovala různým typům motocyklů, například nároky pneumatiky 170/60-17 namontované na adventure s výkonem 150 koní se velmi liší od požadavků zadní pneumatiky namontované na SR400, různé dezény běhounu a kostry odpovídají těmto různým požadavkům. Směs Heidenau používá vysoký obsah přírodního kaučuku, tato přirozeně pružná směs v kombinaci s robustní konstrukcí Belted vytváří jednu z nejdůvěryhodnějších pneumatik s nejdelší životností, která je k dispozici cestovatelům na dlouhé vzdálenosti. Heidenau K 60 Scout M+S - Německý výrobce pneu Heidenau s označením dezénu K60 Scout má novou směs vylepšenou konstrukci posunující přilnavost, stabilitu, životnost a ovladatelnost k lepším jízdním hodnotám. Vysoká úroveň stability běhounu v terénu a vynikající přilnavost na mokru díky nové směsi pryže. Velké bloky zaručují životnost pneumatiky s vysokým kilometrovým nájezdem a široké drážky běhounu poskytují potřebné sebečištění. Některé velikosti pneumatik Heidenau K60 Scout jsou vhodné pro přední i zadní kola. Každý Scout je K60, ne každý K60 je Scout, pokud váš ráfek vyžaduje duši, lze kvalitní duši bezpečně použít s jakýmkoli K60 Scout.. Pneumatiky Heidenau K60 Scout najdete v nejběžnějších rozměrech Enduro pro většinu výrobců jako K60 nebo K60 Scout. Pneumatika K60 Scout má zesílenou kostru s vysokou odolností proti průrazu v terénu.

Jízdních vlastností využijí zejména jezdci endur a off-road motocyklů. Pneumatika K60 Scout je již deset let jednou z nejoblíbenějších pneumatik Adventure Bike na trhu, pneumatika K60 Scout, známá svými dlouhotrvajícími vlastnostmi, s hodnocením 50/50, byla dlouho schopnou pneumatikou pro duální sporty, která vás dostane mimo vyšlapané cesty, ale nebyla bez určitých omezení, ty o sobě začínají dávat vědět zejména v hlubším písku, blátě a sypkém terénu. Směs pryže zlepšuje stabilitu běhounu v terénu a nabízí vynikající přilnavost na mokrém asfaltu. Nejčastěji kladená otázka, proč různé rozměry vypadají jinak, nová směs vytvořila nové výzvy v konstrukci, společnost Heidenau využila příležitosti při vzniku pneumatiky Scout, aby přizpůsobila konstrukci tak, aby co nejlépe vyhovovala danému použití, zapracováním zpětné vazby od zákazníků a nesčetných kilometrů testování vznikly pneumatiky, které vypadají pro různá kola odlišně, ale zajišťují nejlepší výkon. Dezén a směs běhounu zajišťují skvělou stabilitu v zatáčkách a přilnavost za mokra na vozovce a zároveň i přilnavost v terénu. Pneumatika Heidenau K60 Scout má otevřenější, hrbolatý dezén s velkými mezerami mezi středovými bloky, což jí umožňuje zabořit se do volného terénu, navíc jsou její boční výstupky svázány střídavými příčkami, které jí dodávají dodatečnou stabilitu v zatáčkách.

Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla. Působí na trhu pneumatik pro více než 60 let, firma Heidenau si vybudovala v průběhu let dobrou pověst v oblasti výroby pneumatik. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG se specializuje na navrhování pneumatik pro motorová jednostopá vozidla (motocykly, mopedy, skútry, enduro atd). Heidenau vděčí za svůj úspěch svým stále se vylepšujícím produktům. Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla. Díky svému know-how a svým zkušenostem v této oblasti, Heidenau zajišťuje plnění požadavků svých zákazníků, přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a reagovat na nové trendy. Heidenau je zastoupena ve více než 40 zemích světa. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru