Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Heidenau K 61

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R12
58S
TL,F/R

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Heidenau K 61 na tvrdém povrchu. Pneu Heidenau K 61 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pneumatika...
Více informací

K 61

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Heidenau K 61 na tvrdém povrchu. Pneu Heidenau K 61 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pneumatika pro skútry Heidenau K 61 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Pneumatika Heidenau K 61 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Heidenau K 61 prodlužuje životnost běhounu. Nízký valivý odpor pneumatiky Heidenau K 61 snižuje spotřebu paliva. Dezén pneumatiky Heidenau K 61 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 61 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Unikátní směs pneumatiky Heidenau K 61 dodává excelentní přilnavost. Pneumatiky pro skútry Heidenau splňují nejpřísnější normy. Pneumatika pro skútry Heidenau K 61 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneumatika pro skútry s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Heidenau K 61 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika pro skútry Heidenau K 61 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru.

Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla. Působí na trhu pneumatik pro více než 60 let, firma Heidenau si vybudovala v průběhu let dobrou pověst v oblasti výroby pneumatik. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG se specializuje na navrhování pneumatik pro motorová jednostopá vozidla (motocykly, mopedy, skútry, enduro atd). Heidenau vděčí za svůj úspěch svým stále se vylepšujícím produktům. Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla. Díky svému know-how a svým zkušenostem v této oblasti, Heidenau zajišťuje plnění požadavků svých zákazníků, přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a reagovat na nové trendy. Heidenau je zastoupena ve více než 40 zemích světa. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru