Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
  • Doporučujeme

Heidenau K 66 Snowtex

Rozměry
Šířka
80
Profil
80
Průměr
-16
46J
TL,F/R
Konstrukce: Diagonální

Pneumatiky pro skútry Heidenau splňují nejpřísnější normy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 66 LT Snowtec přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém...
Více informací

K 66 Snowtex

Pneumatiky pro skútry Heidenau splňují nejpřísnější normy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 66 LT Snowtec přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Nízké opotřebení pneumatik Heidenau K 66 LT Snowtec prodlužuje životnost běhounu. Pneumatika pro skútry s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika pro skútry Heidenau K 66 LT Snowtec poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Unikátní směs pneumatiky Heidenau K 66 LT Snowtec dodává excelentní přilnavost. Pneumatika pro skútry Heidenau K 66 LT Snowtec zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Nízký valivý odpor pneumatiky Heidenau K 66 LT Snowtec snižuje spotřebu paliva. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Heidenau K 66 LT Snowtec na tvrdém povrchu. Pneu Heidenau K 66 LT Snowtec má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pneumatika Heidenau K 66 LT Snowtec je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Heidenau K 66 LT Snowtec je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu.. Pneumatika pro skútry Heidenau K 66 LT Snowtec poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Dezén pneumatiky Heidenau K 66 LT Snowtec zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort.

Od roku 1959 do roku 1993 byla továrna Reifenwer Heidenau zodpovědná za výrobu veškerých pneumatik značky PNEUMANT pro jednostopá vozidla. Působí na trhu pneumatik pro více než 60 let, firma Heidenau si vybudovala v průběhu let dobrou pověst v oblasti výroby pneumatik. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG se specializuje na navrhování pneumatik pro motorová jednostopá vozidla (motocykly, mopedy, skútry, enduro atd). Heidenau vděčí za svůj úspěch svým stále se vylepšujícím produktům. Firma Reifenwerk Heidenau byla založena v roce 1946, až do roku 1952 se zabývala výrobou forem pro gumové výrobky. Po přeměně továrny na společnost s ručením omezeným, vzhledem k zvyšující se poptávce, bylo v roce 1993 započato s vývojem a výrobou speciálních pneumatik pro motokáry a jednostopá vozidla. Díky svému know-how a svým zkušenostem v této oblasti, Heidenau zajišťuje plnění požadavků svých zákazníků, přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a reagovat na nové trendy. Heidenau je zastoupena ve více než 40 zemích světa. Po roce 1952 začala v závodě produkce prvních pneumatik s označením Heidenau.

Nahoru