Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Metzeler Cruisetec

Rozměry
Šířka
240
Profil
40
Průměr
R18
79V
TL,R
Konstrukce: Radiální

Pneumatiky Metzeler Cruisetec ve srovnání s ME 888 Marathon Ultra nabízí především lepší vlastnosti při přilnavosti, manipulaci a na mokrém povrchu. Zesílená konstrukce kostry pro lepší jízdu, dobrou zpětnou vazbu...
Více informací

-35%
Cruisetec
-35%

Pneumatiky Metzeler Cruisetec ve srovnání s ME 888 Marathon Ultra nabízí především lepší vlastnosti při přilnavosti, manipulaci a na mokrém povrchu. Zesílená konstrukce kostry pro lepší jízdu, dobrou zpětnou vazbu a bezpečný kontakt s vozovkou, a to iv šikmé poloze. Metzeler Cruisetec - doplňuje řadu custom dezénů. Nabízí vynikající přilnavost, a to jak při zatáčení, tak i na rovinkách, dvojzložkovou směsí na zadní pneumatice. Přední pneumatiky jsou jednosměsové. Moderní design běhounu v kombinaci s vysokým obsahem oxidu křemičitého poskytuje vynikající přilnavost, efektivní odvod vody i ve skloněné poloze a také kratší zahřívací fázi. Sportovní rozložení drážek pneumatiky zajišťuje vynikající ovladatelnost a velmi dobrý výkon po celou dobu životnosti pneumatiky.

„Sportovně-turistická“ kostra z lehčího, více odolného polyesterového vlákna napomáhá vyššímu komfortu a vylepšuje charakteristiku řízení. Nová směs s vysokým obsahem silice upravená pro vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu zvyšující výkon při řízení. Nejnovější materiály a technologie směsí aplikované do klasického vzorku rozšiřující výkon vašeho motocyklu. „Klasický“ vzorek běhounu pneumatiky napomáhá efektivnímu rozptylu vody a umožňuje jízdu na mokrém povrchu s velkým stupněm bezpečnosti v celém rozsahu životnosti s vysokým kilometrickým výkonem.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru