Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Metzeler Racetec TD Slick

Rozměry
Šířka
180
Profil
60
Průměr
R17
TL,R
Konstrukce: Radiální

Mezi klíčové vlastnosti pneumatiky Metzeler Racetec TD Slick patří optimální výkon, rovnoměrný výnos i po několika jízdách, univerzálnost pro různé povrchy dráhy a provozní teploty, vysoká odolnost proti oděru a...
Více informací

-42%
Racetec TD Slick
7 729 Kč 4 458 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-42%

Mezi klíčové vlastnosti pneumatiky Metzeler Racetec TD Slick patří optimální výkon, rovnoměrný výnos i po několika jízdách, univerzálnost pro různé povrchy dráhy a provozní teploty, vysoká odolnost proti oděru a možnost obrátit směr otáčení zadních pneumatik mezi jednotlivými jízdami, pokud konfigurace obvodu generuje větší opotřebení na jedné straně. Může být také použit bez ohřívačů pneumatik a nevyžaduje žádné speciální nastavení kola, aby poskytovalo optimální výkon. Metzeler Racetec TD Slick byl navržen pro jezdce, kteří chtějí výhody hladkého produktu, ale bez potřeby dalšího závodního vybavení (stojany, ohřívače pneumatik, generátory atd.) Nebo vysoce vyladěného nastavení a odpružení kol, jak je tomu obvykle s hladkými závodními pneumatikami. Pneumatika Metzeler Racetec TD Slick je hladká pneumatika pro trať, která se rychle a snadno používá. Pneumatika Metzeler Racetec TD Slick je zaměřena na všechny jezdce, kteří nechtějí jezdit bez kluzkých pneumatik na trati, zkušené jezdce, kteří chtějí produkt typu plug-and-play pro dlouhé volné tréninky, a klubové jezdce, kteří potřebují pneumatiku s vytrvalostními kilometry a vynikající poměr kvalita / cena, který jim umožňuje soustředit se na zlepšování časů na kolo po celý závodní víkend.. Metzeler Racetec TD Slick se připojuje k řadě závodních hladkých pneumatik METZELER určených pro jezdce a klubové závodníky se zaměřením na soutěžní a tréninkové využití.

Společnost Metzeler původně vyráběla řadu výrobků z pryže a plastů, rozšiřuje se v letectví v roce 1890 a pneumatiky pro automobilový průmysl a motocykly v roce 1892. Kromě spokojenosti běžných řidičů má značka na svém kontě i řadu úspěchů na profesionální scéně, především desítky vítězství na závodech rally a enduro. Metzeler patří mezi nejstarší značky motocyklových pneu, první vyrobený dezén pochází z roku 1892. Továrna byla zničena ve druhé světové válce a přestavěna po válce, v 50 a 60 letech byl americkým distributorem pneumatik Metzeler společnost Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler se specializuje na výrobu kvalitních pneumatik pro motocykly a skútry. Po roce 1979 se Metzeler soustředil pouze na motocyklové pneumatiky a byl získán společností Pirelli v roce 1986.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru