Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Metzeler Roadtec 01 SE

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R17
58W
TL,F
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Verze SE má oproti svému předchůdci vylepšený odvod vody na mokré vozovce, větší styčnou plochu pneumatik při náklonech motocyklu v zatáčkách a tím i větší přenos hnací síly a jistější...
Více informací

-42%
Roadtec 01 SE
-42%

Verze SE má oproti svému předchůdci vylepšený odvod vody na mokré vozovce, větší styčnou plochu pneumatik při náklonech motocyklu v zatáčkách a tím i větší přenos hnací síly a jistější ovládání stroje pod velkými náklony. Patentovaná technologie METZELER Interact napomáhá komfortní jízdní stabilitě a přesnosti řízení pneumatiky Metzeler Roadtec 01 SE. Sportovní Evoluce prověřené gumy Roadtec 01, pneumatika Metzeler Roadtec 01 SE má důraz na lepší přilnavost na mokru a na kluzkém povrchu současně s větší životností a vysokým stupněm adaptability pro různé motocykly, jezdecké styly a jízdní podmínky. Zcela nový dezén běhounu s četnými příčnými drážkami a zcela novou směsí zvyšuje přilnavost na různých typech asfaltu za všech klimatických podmínek. Směs 100% silica pro vynikající přilnavost na mokru a za nízkých teplot. Širší a zároveň kratší styčná plocha společně S dvouvrstvou kostrou zaručují výborné chování na vodě a vyšší kilometrový nájezd. Verze SE má vylepšenou strukturu zajišťující lepší ovladatelnost. Lepší grip na různém povrchu a současně za různého počasí díky unikátnímu dezénu a směsi. Tvar vzorku pneumatiky Metzeler Roadtec 01 SE zaručuje dobré vlastnosti na vodě, tužší pouzdro, zpevněný materiál boku. Pantovaný Interact system společně se strukturou zajišťují vysokou stabilitu, komfort a precizní vedení stopy. Dvousměsový zadní plášť s rozdílným stupněm kontaktní plochy disponuje zvýšeným dojezdem díky středovému pásu s nižším obsahem siliky a přídavkem karbonu, zatímco boční pásy obsahují 100% siliky. Novým prvkem pneumatiky Metzeler Roadtec 01 SE je hladký kraj gumy pro přilnavost při maximálním náklonu. Pneumatika zaměřená na cestování s občasným sklonem ke sportovní jízdě.

Společnost Metzeler původně vyráběla řadu výrobků z pryže a plastů, rozšiřuje se v letectví v roce 1890 a pneumatiky pro automobilový průmysl a motocykly v roce 1892. Kromě spokojenosti běžných řidičů má značka na svém kontě i řadu úspěchů na profesionální scéně, především desítky vítězství na závodech rally a enduro. Metzeler patří mezi nejstarší značky motocyklových pneu, první vyrobený dezén pochází z roku 1892. Továrna byla zničena ve druhé světové válce a přestavěna po válce, v 50 a 60 letech byl americkým distributorem pneumatik Metzeler společnost Berliner Motor Corporation . Značka Metzeler se specializuje na výrobu kvalitních pneumatik pro motocykly a skútry. Po roce 1979 se Metzeler soustředil pouze na motocyklové pneumatiky a byl získán společností Pirelli v roce 1986.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru