Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
  • Doporučujeme

Michelin City Grip 2

Rozměry
Šířka
150
Profil
70
Průměr
B14
66S
TL,R
Konstrukce: Bias

Michelin uvedl na Eicma 2019 nový Michelin City Grip 2. Pokud jde o pneumatiky, prioritou těch, kteří používají skútr, malý nebo velký, je bezpečnost, přilnavost na všech površích a za...
Více informací

-44%
City Grip 2
-44%

Michelin uvedl na Eicma 2019 nový Michelin City Grip 2. Pokud jde o pneumatiky, prioritou těch, kteří používají skútr, malý nebo velký, je bezpečnost, přilnavost na všech površích a za všech okolností spolehlivost a životnost. Michelin reagoval na tyto potřeby pomocí Michelin City Grip, který s 8 miliony pneumatik prodaných v letech 2010 až 2018 byl pro tento typ uživatelů velkým úspěchem. S rostoucím globálním trhem, zejména ve velkých městech, roste poptávka, stejně jako potřeby.

Uvedením Michelin City Grip 2 na trh optimalizuje Michelin svou nabídku skútrových pneumatik v reakci na očekávání spotřebitelů. Pneumatika City Grip 2 dokonale splňuje nová očekávání uživatelů s mimořádnou přilnavostí, bez ohledu na povrchy, s nimiž se uživatel může setkat v městských nebo příměstských oblastech. Aby toho bylo dosaženo, konstruktéři technologického centra Michelin navrhli inovativní směs s přijetím specifických materiálů, včetně oxidu křemičitého. Spojeno s novým designem, který integruje nové nože „žraločích zubů“, má bezprecedentní přilnavost v případě mokrého asfaltu s vynikajícím kilometrovým nájezdem, který odlišuje pneumatiky Michelin a jeho předchůdce Michelin City Grip.

Michelin City Grip 2 nahrazuje Michelin City Grip s výjimkou menších velikostí. Michelin City Grip zaručuje neutrální chování a dobrou kontrolu motocyklu, univerzálnost použití za jakéhokoliv počasí, tedy přilnavost za mokra i chladu, vysokou odolnost proti poškození v městských výmolech a také životnost z hlediska vysokého km výkonu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru