Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
    Zesílená
  • Extra cena
    Zadní

Michelin Commander III Cruiser

Rozměry
Šířka
140
Profil
90
Průměr
B15
76H
TL/TT,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Bias

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Cruiser je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, identifikuje byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Jiný design než Commander III Touring. Velký počet najetých...
Více informací

-51%
Commander III Cruiser
-51%

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Cruiser je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, identifikuje byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Jiný design než Commander III Touring. Velký počet najetých kilometrů ve srovnání s předchůdcem. Výjimečná přilnavost na mokru díky směsi vyztužené 100% siliky a při vrubovém poměru vyšším než 3% ve srovnání s Michelin Commander II. Bočnice využívají technologii „Premium Touch Technology“ na většině velikostí a zdůrazňují prvotřídní vzhled pneumatik i motocyklů, které jsou pneumatikami Michelin Commander III Cruiser vybaveny.

V roce 2000 představila Michelin svou první nabídku pro motorky představením pneumatiky Michelin Commander. O dvacet let později vyvinul Michelin zcela obnovený sortiment tím, že nabídl pneumatiky Commander III Cruiser a Commander III Touring, dvě různé nabídky pro splnění specifických potřeb dvou typů zakázkových kol.

Od roku 2008, kdy byla podepsána první dohoda o partnerství, Harley-Davidson a Michelin nikdy nepřestali svou spolupráci posilovat. V důsledku této činnosti byly vyvinuty specifické pneumatiky, které mají na straně dvojité označení u obou značek: Michelin a Harley-Davidson.

Nahoru