Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Michelin Commander III Cruiser

Rozměry
Šířka
170
Profil
80
Průměr
B15
77H
TL/TT,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Bias

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Cruiser je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, identifikuje byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Jiný design než Commander III Touring. Velký počet najetých...
Více informací

Commander III Cruiser

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Cruiser je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, identifikuje byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Jiný design než Commander III Touring. Velký počet najetých kilometrů ve srovnání s předchůdcem. Výjimečná přilnavost na mokru díky směsi vyztužené 100% siliky a při vrubovém poměru vyšším než 3% ve srovnání s Michelin Commander II. Bočnice využívají technologii „Premium Touch Technology“ na většině velikostí a zdůrazňují prvotřídní vzhled pneumatik i motocyklů, které jsou pneumatikami Michelin Commander III Cruiser vybaveny.

V roce 2000 představila Michelin svou první nabídku pro motorky představením pneumatiky Michelin Commander. O dvacet let později vyvinul Michelin zcela obnovený sortiment tím, že nabídl pneumatiky Commander III Cruiser a Commander III Touring, dvě různé nabídky pro splnění specifických potřeb dvou typů zakázkových kol.

Od roku 2008, kdy byla podepsána první dohoda o partnerství, Harley-Davidson a Michelin nikdy nepřestali svou spolupráci posilovat. V důsledku této činnosti byly vyvinuty specifické pneumatiky, které mají na straně dvojité označení u obou značek: Michelin a Harley-Davidson.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru