Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
    Zesílená
  • Přední

Michelin Commander III Touring

Rozměry
Šířka
130
Profil
90
Průměr
B16
73H
TL/TT,F
Počet směsí: 1 Konstrukce: Bias

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Touring je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, aniž by byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Na začátku října 2019, na Biketoberfestu na Daytona...
Více informací

-40%
Commander III Touring
-40%

Pneumatika MICHELIN® Commander® III Touring je navržena pro vynikající přilnavost za mokra, aniž by byla ohrožena životnost ve srovnání se svým předchůdcem. Na začátku října 2019, na Biketoberfestu na Daytona Beach na Floridě, Michelin předvedl nejnovější přírůstek do řady pneumatik V-twin - Commander III Touring. Nová pneumatika na zakázku byla představena v Harley-Davidson v Bruce Rossmeier, ale pro nás ostatní nebude nová pneumatika k dispozici až v lednu 2020. Navrženo pro lepší přilnavost na mokrých silnicích a také má zvýšenou odolnost proti opotřebení. O co lépe Michelin neříká a dodává, že pneumatika Commander III Touring používá nové směsi běhounu, které jsou navrženy tak, aby překonaly přilnavost a trvanlivost svého předchůdce, a tím zvýšily ovladatelnost a stabilitu vašeho motocyklu.

V tiskové zprávě řekl generální ředitel Michelin North America Shane Messner: „Odborníci Michelinu vyvinuli tuto řadu pneumatik pro optimalizaci potěšení z jízdy. Zaměřili se na zlepšení přilnavosti běhounu a za mokra ve srovnání s již známými pneumatikami Commander II. „Michelin Total Performance dělá z řady pneumatik Michelin Commander III spolehlivou volbu pro komunitu V-twin.“

Podle Michelinu "Commander III" používá jedinečné vzory dezénu a patentované "sametové" boční stěny nové řady ke zlepšení stylu všech motocyklů typu V-twin."

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru