Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Michelin Enduro Xtrem

Rozměry
Šířka
140
Profil
80
Průměr
-18
70M
TT,R
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika Michelin Enduro Xtrem rear mění hru v Extreme Enduro a je mnohem víc než pouhou „jednoduchou měkkou směsí“. Pneumatika Michelin Enduro Xtrem byla vyvinut společností Michelin s následujícími jezdci:...
Více informací

-49%
Enduro Xtrem
6 285 Kč 3 198 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-49%

Pneumatika Michelin Enduro Xtrem rear mění hru v Extreme Enduro a je mnohem víc než pouhou „jednoduchou měkkou směsí“. Pneumatika Michelin Enduro Xtrem byla vyvinut společností Michelin s následujícími jezdci: Graham Jarvis (Husqvarna), Billy Bolt (Husqvarna), Alfredo Gomez (Husqvarna), Manuel Lettenbichler (KTM), Mario Roman (Sherco), Wade Young (Sherco). Výsledky hovoří samy za sebe s pěti nejlepšími místy v Erzbergu a třemi nejlepšími místy v roce 2019. Pokud to s jízdou Extreme myslíte vážně, nemůžete si dovolit ji nepoužívat. Tato pneumatika bude ideální, pokud se zúčastňujete se soutěží Extreme Enduro, chcete přesnou pneumatiku, kterou používá tým továrny Husqvarna, rádi zkoušíte vaše limity.

Michelin strávil hodiny vyvíjením pneumatiky Enduro Xtrem, která nejlépe funguje s Michelin Bib Mousse. Gumová směs pro zajištění vynikající přilnavosti pro záběr do kopce, skákání a brzdění. Skvělá polyvalence díky jedinečnému vzorku běhounu. Výjimečný výkon v terénu na mokrých a suchých terénech. Není silniční, k dispozici pouze jako zadní pneumatika, pro extrémní jízdu.

Odolnost proti opotřebení byla dalším klíčovým hlediskem v krátkosti pro tuto novou pneumatiku, která se snaží dát konkurentům nejlepší šanci na úspěch. MICHELIN Enduro Xtrem je používán mnoha týmy, včetně Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing, mezi jejíž jezdci patří Graham Jarvis.

Zastánci extrémních enduro příslušenství jako Erzberg Rodeo, Romaniacs a Getzen Rodeo znají těžké podmínky, které jezdci mohou očekávat na místech, která sahají od lomů k horám a neuvěřitelně strmým svahům, kde přilnavost a trakce jsou nejdůležitější.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru