Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Michelin Power Cup 2

Rozměry
Šířka
180
Profil
55
Průměr
R17
73W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Michelin představil pneumatiky Power Cup 2 na EICMA 2019. Pneumatika Michelin Power Cup 2 dosahuje rychlé časy na jedno kolo i na více kol. Plug-and-Play Performance: Řada pneumatik Michelin silnici,...
Více informací

-48%
Power Cup 2
-48%

Michelin představil pneumatiky Power Cup 2 na EICMA 2019. Pneumatika Michelin Power Cup 2 dosahuje rychlé časy na jedno kolo i na více kol. Plug-and-Play Performance: Řada pneumatik Michelin silnici, trať a závodní pneumatiky. Pneumatiky Michelin Power Cup 2 jsou optimalizovány pro použití na trati: Nízké poměry pórů nabízejí maximální hladké zóny pro lepší přilnavost za sucha ve všech fázích úhlu náklonu. Homologováno pro běžné použití na veřejných komunikacích. Technologie Michelin Premium Touch ™: Patentovaný design bočnice pneumatiky Power Cup 2 vylepšuje styl sportovního motocyklu. Pneumatiky Michelin Power Cup 2 navržená pro 90% použití na trati.

Pneumatiky Michelin Power Cup 2 nabízí rychlé zahřátí a sdílení stejné architektury, dvojitých směsí a dezénů pro snadné nastavení sportovního kola ze silnice na trať. Přestože jsou pneumatiky Power Cup 2 v zásadě navržen pro použití na trati, je schválena pro silniční použití. HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA MICHELIN POWER CUP2: Technologie MICHELIN 2CT (přední pneumatika) a MICHELIN 2CT+ technologie (zadní pneumatika) plus směs určená primárně pro výkon na trati. Zvyšte čas na trati a snižte časy na kolo. Optimální duální distribuce sloučenin optimalizují umístění směsí sazí nebo lepší přilnavost. Optimální rozložení směsi pro maximální přilnavost a stabilitu díky technologiím 2CT a 2CT + (MICHELIN 2 Compounds Technology). Boční stěny pneumatiky Power Cup 2 vybavené prémiovou dotykovou technologií Michelin.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru