Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Michelin Power GP

Rozměry
Šířka
190
Profil
50
Průměr
R17
73W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Pneumatiky MICHELIN Power GP jsou zaměřeny na motocyklisty, kteří používají své sportovní motocykly na veřejných komunikacích, ale občas si je vezmou s sebou, například na závodní dny nebo trénink na...
Více informací

-51%
Power GP
-51%

Pneumatiky MICHELIN Power GP jsou zaměřeny na motocyklisty, kteří používají své sportovní motocykly na veřejných komunikacích, ale občas si je vezmou s sebou, například na závodní dny nebo trénink na závodních tratích. Pneumatiky MICHELIN Power GP nabízí v těchto situacích vysokou úroveň výkonu. CHARAKTERISTIKA Pneumatiky MICHELIN Power GP: 50% silniční / 50% závodní dráha. Pneumatiky Michelin Power GP dosahují rychlé časy na jedno kolo i na více kol. Úhledné zóny na bočních stěnách pneumatiky MICHELIN Power GP pro použití na trati. Technologie MICHELIN 2CT (přední pneumatiky) a MICHELIN 2CT + (zadní pneumatiky) pro vynikající výkon na veřejných silnicích a závodních tratích. Optimální rozložení směsi pro maximální přilnavost a stabilitu pneumatiky. Kaučuková směs, která obsahuje oxid křemičitý a saze. Boční stěny s technologií Michelin Premium Touch.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě.

Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru