Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní
  • Doporučujeme

Michelin Power Slick 2

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R17
58W
TL,F
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Pneumatiky Michelin Power Slick 2 jsou určeny pro okruhové dny a závody. Tato nová řada pneumatik Michelin Power Slick 2 umožňuje každodenní bezpečné použití. NHS - není homologováno pro veřejné...
Více informací

-54%
Power Slick 2
-54%

Pneumatiky Michelin Power Slick 2 jsou určeny pro okruhové dny a závody. Tato nová řada pneumatik Michelin Power Slick 2 umožňuje každodenní bezpečné použití. NHS - není homologováno pro veřejné komunikace. Technologie Michelin Premium Touch™: Patentovaný design bočnice pneumatiky MICHELIN Power Slick 2 vylepšuje styl sportovního motocyklu. Mimořádná přilnavost pneumatiky Michelin Power Slick 2 na suchém povrchu, mimořádná přilnavost od prvního kola do posledního. Pneumatiky Michelin Power Slick 2 nabízí nejlepší přilnavost za mokra vůči svým hlavním konkurentům a bez kompromisů vede ve své kategorii i na suchých komunikacích. Vykročte na další úroveň přilnavosti Michelin pro ještě kratší časy na kolo, pneumatiky Michelin Power Slick 2.

Optimální distribuce duálních sloučenin Pneumatiky Michelin Power Slick 2: Technologie MICHELIN 2CT a 2CT + optimalizují umístění směsí sazí pro lepší přilnavost. Rychlá doba ohřátí na provozní teplotu a snadná ovladatelnost. Proti předchůdci Michelin nabízí ještě lepší ovladatelnost ve všech režimech jízdy. Výkon Plug-and-Play: Řada pneumatik Michelin Power Slick 2 pro ulice, závody. Závodní pneumatiky Michelin Power Slick 2 nabízí rychlé zahřátí a sdílení stejné architektury, dvojitých směsí a dezénů pro snadné nastavení sportovního kola z ulice na dráhu.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru