Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Michelin Power Supermoto B

Rozměry
Šířka
120
Profil
80
Průměr
R16
F,TL
Konstrukce: Radiální

Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto B nabízí jezdcům dokonalejší ovladatelnost, efektivnější přilnavost a přesnější reakce. Pneumatika Michelin Power Supermoto B je používána mistry světa v SuperMoto S1 2015, jezdcem Thomasem...
Více informací

-45%
Power Supermoto B
-45%

Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto B nabízí jezdcům dokonalejší ovladatelnost, efektivnější přilnavost a přesnější reakce. Pneumatika Michelin Power Supermoto B je používána mistry světa v SuperMoto S1 2015, jezdcem Thomasem Chareyrem, mistrem Německa S1 2015 Lukasem Höllbacherem a dalšími světově známými závodníky. Široké bezprofilové pneumatiky Michelin Power Supermoto B zadního kola zajišťují bezstarostné unášení na asfaltu. Vylepšený grip, snadné ovládání, skvělý výkon. Extrémně hladká kostra pneumatiky Michelin Power Supermoto B má tři výhody: pryžová směs rychleji dosáhne své provozní teploty, a tím zlepšuje přilnavost při akceleraci a zatáčení, pneumatiky Michelin Power Supermoto B na změny v podloží reagují optimálně, a má vliv na fenomén „chvění“ ve vysoké poloze oblouku. Pneumatika Michelin Power Supermoto B není homologována pro použití na silnici.

Pneumatika se vyznačuje vylepšeným gripem, snadným ovládáním a ještě lepším výkonem, vyhrávat nebylo nikdy tak snadné. Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto B jsou vyvinuty dle zkušeností jezdců v závodech Supermoto. Inovovaná směs pryže zaručuje lepší přilnavost a prodlužuje životnost. Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto B od firmy Michelin určené na supermoto. Šestnáctipalcová verze pneumatiky Michelin Power Supermoto B poskytuje ještě lepší ovladatelnost a skvělovou zpětnou vazbu od předního kola. Dobrá trakce a lepší brzdění, za což jsou zodpovědné příčné drážky v středu běhounu pneumatiky Michelin Power Supermoto B. A, B, C označuje tvrdost směsi pryže pneumatiky.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru