Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Michelin Road Classic

Rozměry
Šířka
140
Profil
80
Průměr
B17
69V
TL,R
Konstrukce: Bias

O 50 % vyšší stabilita v zatáčkách a o 40 % vyšší stabilita v přímém směru než u předchozí generace. Směs směsi obsahující technologii SRT (Silica Rain Technology), což je...
Více informací

-46%
Road Classic
-46%

O 50 % vyšší stabilita v zatáčkách a o 40 % vyšší stabilita v přímém směru než u předchozí generace. Směs směsi obsahující technologii SRT (Silica Rain Technology), což je inovace, která v kombinaci s 26% podílem prázdných míst poskytuje o 50 % vyšší přilnavost za mokra než předchozí generace, vlastní srovnání průměrných časů na mokré kolo pneumatik MICHELIN® Road Classic (1'02,81 s) a MICHELIN® Pilot® Activ (1'07,50 s) provedené na trati Fontange (1,2 km) ve Francii s předním rozměrem 100/90 B19 a zadním rozměrem 130/80 B17 na voze Triumph® Bonneville T100, skutečné výsledky na silnici se mohou lišit. Moderní technologie pro maximální využití vašeho klasického kola! Přilnavost za mokra a dokonce i v dešti! O 50 % lepší přilnavost za mokra než předchozí generace. Díky technologii Bias-belted a šikmému plášti podporovanému dvěma korunovými vrstvami poskytuje pneumatika MICHELIN Road Classic o 50 % vyšší stabilitu v zatáčkách a o 40 % vyšší stabilitu v přímém směru než předchozí generace, interní subjektivní srovnání pneumatik MICHELIN® Road Classic a MICHELIN® Pilot® Activ při maximální rychlosti vozidla provedené na trati Ladoux (Francie) s předním rozměrem 100/90 B19 a zadním rozměrem 130/80 B17 na voze Triumph® Bonneville T100. Vraťte se na chvíli do minulosti a prožijte znovu éru dnešních klasických motocyklů, kterou vám přinášejí pneumatiky MICHELIN® Road Classic.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru