Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Michelin Scorcher 21

Rozměry
Šířka
160
Profil
60
Průměr
R17
69V
TL,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Radiální

Pneumatiky Michelin SCORCHER 11 se vyznačují vysokou trakcí na suché i mokré vozovce, a že nejde jen o marketingový slogan, potvrzuje i fakt, že tyto pneumatiky jsou továrním obutím pro...
Více informací

-12%
Scorcher 21
-12%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Pilot Power                                        
Michelin Pilot Power 2CT                                        
Michelin Pilot Power 3                                        
Michelin Pilot Road 2                                        
Michelin Pilot Road 3                                        
Michelin Pilot Road 4                                        
Michelin Pilot Road 4 GT                                        
Michelin Pilot Street                                        
Michelin Power Cup Evo                                        
Michelin Road 5                                        
Michelin Road 5 GT                                        
Michelin Scorcher 21                                        

Pneumatiky Michelin SCORCHER 11 se vyznačují vysokou trakcí na suché i mokré vozovce, a že nejde jen o marketingový slogan, potvrzuje i fakt, že tyto pneumatiky jsou továrním obutím pro motocykly Harley. Rychlá reakce na změnu směru jízdy, vysoký kilometrový nájezd, zvýšená odolnost proti vlnění a kmitání těžkých motocyklů v zatáčkách. Zároveň je originální výbavou většiny modelů Sportster ® a Dyna®. Pneumatiky Michelin Scorcher 21 se vyznačují také vysokou stabilitou na křivolakých silnicích plných zatáček a náklonů. Pneumatika Michelin Scorcher 21 má také nízký práh hlučnosti, tudíž i jízda ve vyšších rychlostech je tichá a komfortní.

Pneumatiky Michelin SCORCHER 31 využívají mnoholeté zkušenosti koncernu Michelin s motocyklovými závody. Michelin SCORCHER 31 byla nově homologována pro modely Harley Davidson®, Electra Glide® a Street Glide®. Pneumatiky Michelin Scorcher 21 od firmy Michelin určené pro motocykly HD, speciálně určená pro Harley-Davidson® Electra Glide, Road Glide and Street Glide Továrně se obouvá na většinu modelů Sportster® a Dyna®. Pryž pneumatiky Michelin Scorcher 21 je obohacena karbonovými vlákny, takže je výrazně zvýšena její odolnost proti vnějším vlivům, to sebou samozřejmě přináší vyšší kilometrový nájezd a celkově prodlouženou životnost. Obsahují speciální směs pryže, která obutí dodává výborný záběr a přilnavost na suché silnici i za deště.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru