Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Michelin Scorcher Sport

Rozměry
Šířka
180
Profil
55
Průměr
R17
73W
TL,R
Počet směsí: 1 Konstrukce: Radiální

Proti předchůdcům pneumatiky Michelin Scorcher Sport nabízí ještě lepší ovladatelnost ve všech režimech jízdy. Pneumatiky Michelin SCORCHER SPORT se vyznačují vysokou trakcí na suché i mokré vozovce. Pryž pneumatiky Michelin...
Více informací

-48%
Scorcher Sport
9 060 Kč 4 693 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-48%

Proti předchůdcům pneumatiky Michelin Scorcher Sport nabízí ještě lepší ovladatelnost ve všech režimech jízdy. Pneumatiky Michelin SCORCHER SPORT se vyznačují vysokou trakcí na suché i mokré vozovce. Pryž pneumatiky Michelin Scorcher Sport je obohacena karbonovými vlákny, takže je výrazně zvýšena její odolnost proti vnějším vlivům, to sebou samozřejmě přináší vyšší kilometrový nájezd a celkově prodlouženou životnost. Michelin Scorcher Sport nabízí nejlepší přilnavost za mokra vůči svým hlavním konkurentům a bez kompromisů vede ve své kategorii i na suchých komunikacích. Rychlá reakce na změnu směru jízdy, vysoký kilometrový nájezd, zvýšená odolnost proti vlnění a kmitání těžkých motocyklů v zatáčkách.

Pneumatika Michelin Scorcher Sport má také nízký práh hlučnosti, tudíž i jízda ve vyšších rychlostech je tichá a komfortní. Pneumatiky Michelin Scorcher Sport se vyznačují také vysokou stabilitou na křivolakých silnicích plných zatáček a náklonů. Pneumatiky Michelin Scorcher Sport od firmy Michelin. Obsahují speciální směs pryže, která obutí dodává výborný záběr a přilnavost na suché silnici i za deště. Pneumatiky Michelin SCORCHER SPORT využívají mnoholeté zkušenosti koncernu Michelin s motocyklovými závody.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru