Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Michelin Star Cross 5 Mini

Rozměry
Šířka
2.50
Profil
-
Průměr
-12
36J
TT,F
Konstrukce: Diagonální

Terénní pneumatiky Michelin Starcross 5 Mini. Terénní soutěže vyžadují zvláštní vlastnosti od pneumatik, které by měly poskytovat vynikající přilnavost v obtížných podmínkách, od nečistot po kameny, otevřené kořeny stromů a...
Více informací

-48%
Star Cross 5 Mini
-48%

Terénní pneumatiky Michelin Starcross 5 Mini. Terénní soutěže vyžadují zvláštní vlastnosti od pneumatik, které by měly poskytovat vynikající přilnavost v obtížných podmínkách, od nečistot po kameny, otevřené kořeny stromů a strmé svahy. Kromě toho se terén sám může zhoršovat v závislosti na počasí, počtu projetých kol nebo počtu účastníků, kteří se již dříve zúčastnili enduro soutěží. V roce 2020 Michelin rozšířil svůj sortiment terénních pneumatik o dvě nové pneumatiky: MICHELIN Enduro Xtrem pro fanoušky této vyčerpávající enduro soutěže a MICHELIN StarCross 5 Mini, které jsou určeny mladým jezdcům, když se právě začínají seznamovat s komplikacemi motokrosu.

Vzhledem k tomu, že mladí jezdci motokrosu jezdí s velkými koly na motocyklech od 50 cm3 do 65 cm3, musí poskytovat stejný výkon jako jejich „starší“ bratři. Dva roky práce byly zaměřeny na vývoj tohoto nového modelu, a tak bylo dosaženo vynikající přilnavosti a dlouhé životnosti pneumatiky, jakož i široký výběr velikostí (od 90/100 x 16 do 2,5 x 10). Vzor běhounu StarCross 5 Mini je zcela identický se vzorem běhounu MICHELIN StarCross 5 Medium speciálně pro pokrytí široké škály typů terénu a úrovní přilnavosti.

Proč byste měli zvolit StarCross 5 Mini: Skvělý výkon pro malá kola! Vylepšená přilnavost a trvanlivost (ve srovnání se Starcross MH3). Kompletní a jednoduchý sortiment pneumatik pokrývající všechny velikosti pro juniory (od 50 cm3 do 65 cm3). Pneumatiky vybrané mladými šampiony. Ve Francii vyhrál Quentin Pruenier na těchto pneumatikách 2019 francouzské mistrovství v motokrosu v kategorii Espoirs.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru