Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Michelin Tracker

Rozměry
Šířka
120
Profil
90
Průměr
-18
65R
TT,R
Konstrukce: Diagonální

Pneumatika Michelin Tracker je nástupce populární a osvědčené Cross AC10. Michelin Tracker je pneumatika pro motocross, skvělý poměr ceny / výkonu. Pneumatika poskytuje úžasný požitek z jízdy, na všechny povrchy....
Více informací

-51%
Tracker
-51%
Použití pneumatiky na druhu povrchu PÍSEK BLÁTO STŘEDNÍ TERÉN TVRDÝ KÁMEN-TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Star Cross 5 Sand                                        
Michelin Tracker                                        

Pneumatika Michelin Tracker je nástupce populární a osvědčené Cross AC10. Michelin Tracker je pneumatika pro motocross, skvělý poměr ceny / výkonu. Pneumatika poskytuje úžasný požitek z jízdy, na všechny povrchy. Pneumatika Michelin Tracker je určena pro hobby cross jezdce, kteří si na víkend hledají zábavu s motokrosovými nebo enduro motocykly a nechtějí utrácet příliš mnoho peněz, aniž by obětovali výkon. Řada pneumatik Michelin Tracker nahradila dříve oblíbenou řadu Michelin AC10, tato vylepšená řada je skvělá pro jezdce, kteří vyžadují silniční legální pneumatiku, která má stále skvělé schopnosti v terénu. Dezén pneumatiky Michelin Tracker je homologovaný pro silniční použití a navržený pro všechny druhy povrchů.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru