Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Mitas E-07+

Rozměry
Šířka
110
Profil
80
Průměr
B19
59T
TL,F
Konstrukce: Bias

Pneumatika Mitas E-07+ je nová vylepšená varianta oblíbené pneumatiky Mitas E07. Pneumatika Mitas E-07+ se stala hitem letošního roku. Klidná a bezpečná na silnici, v terénu na velkém enduru zvládne...
Více informací

-28%
E-07+
-28%

Pneumatika Mitas E-07+ je nová vylepšená varianta oblíbené pneumatiky Mitas E07. Pneumatika Mitas E-07+ se stala hitem letošního roku. Klidná a bezpečná na silnici, v terénu na velkém enduru zvládne co by člověk nikdy nečekal. Veškeré uživatelské recenze jezdců jsou jen a jen pozitivní. Neznáme jinou pneumatiku, co by to tak měla, a navíc od MITASU. Většina předních pneu Mitas nadále zůstává pod původním označením E-07 a jsou určené ke kombinaci právě s novinkou E-07. Verze Dakar má zesílenou konstrukci a je tak díky vyšší odolnosti vhodná pro použití v extrémních podmínkách. Ideální použití – silnice 50 %, 50 % terén. Pneu disponuje většími bloky, což zlepšuje jízdní vlastnosti a dává pneumatice výrazně modernější vzhled.

Pneumatika lépe zabrání přemístění písku, bláta a vody, přičemž se během otáčení pneumatiky udržuje dostatečná přilnavost mezi pneumatikou a vozovkou. Modifikovaný vzorek pneumatiky poskytuje 50/50 odolnost pneumatiky s velkou adhezí na všech typech terénu i na mokrém povrchu. Typ E-07 plus byl vyvinut speciálně pro motocykly vhodných na dlouhé trasy, s cílem, aby pneumatiky a motocykl správně spolupracovaly. Vzhledem k mírně upravenému dezénu poskytuje pneumatika lepší výkon při jízdě v terénu i při jízdě po silnici. Zvýšená konstrukce žlábků poskytuje dostatek volného prostoru mezi dezénem a vozovkou.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru