Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
  • Doporučujeme

Mitas MC 35 S-Racer 2.0

Rozměry
Šířka
120
Profil
80
Průměr
-12
55P
TL,R,super soft
Konstrukce: Diagonální

Dezén pneumatiky Mitas MC 35 S-Racer 2 je primárně vyvinutý pro závody. Pneumatika Mitas MC 35 S-Racer 2 ve standardní verzi má všechny výhody a vlastnosti závodní pneumatiky. Pneumatika Mitas...
Více informací

-32%
MC 35 S-Racer 2.0
-32%

Dezén pneumatiky Mitas MC 35 S-Racer 2 je primárně vyvinutý pro závody. Pneumatika Mitas MC 35 S-Racer 2 ve standardní verzi má všechny výhody a vlastnosti závodní pneumatiky. Pneumatika Mitas MC 35 S-Racer 2 umožňuje skvělé úhly náklonu, vynikající brzdný a akcelerační výkon. Různé závodní verze pneumatiky Mitas MC 35 S-Racer 2 (střední, měkká a super měkká) jsou označeny modrým štítkem na boční stěně.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu. Každá směs je pneumatik Mitas vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji pneumatik firma Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři = vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. Továrna Mitas vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu, odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patří k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě, to se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím: Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru