Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross
  • Doporučujeme

Mitas Terra Force-MX Medium/Hard

Rozměry
Šířka
100
Profil
90
Průměr
-19
57M
TT,R,červ.pruh
Konstrukce: Diagonální

MH - střední/tvrdá. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH jsou motokrosové pneumatiky pro všechny typy terénu, od středních až po tvrdé. Přední knoflíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH mají tvar...
Více informací

-40%
Terra Force-MX Medium/Hard
-40%

MH - střední/tvrdá. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH jsou motokrosové pneumatiky pro všechny typy terénu, od středních až po tvrdé. Přední knoflíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH mají tvar šipky a boční výstupky poskytují přesnost směru jízdy. Povrchová plocha a nová struktura směsi běhounu zajišťují rovnováhu mezi tuhostí, spolehlivostí a dlouhou životností. Vzhledem k mírně upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX MH lepší výkon při jízdě v terénu.. Vzorek běhounu je navržen pro maximální trakci, a to i při měnících se terénních podmínkách, aby zajistil maximální rychlost a kontrolu jízdy. Pneumatika Mitas Terra Force-MX MH lépe zabrání přemístění písku, bláta a vody, přičemž se během otáčení pneumatiky udržuje dostatečná přilnavost mezi pneumatikou a vozovkou. Modifikovaný vzorek pneumatiky poskytuje 50/50 odolnost pneumatiky s velkou adhezí na všech typech terénu i na mokrém povrchu. Pneu Mitas Terra Force-MX MH disponuje většími bloky, což zlepšuje jízdní vlastnosti a dává pneumatice výrazně modernější vzhled. Výstupky zadních pneumatik Mitas Terra Force-MX MH nabízejí maximální trakci ve všech terénních aplikacích. Široká vzdálenost mezi středovými výstupky zajišťuje maximální trakci pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH na středním až tvrdém terénu.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Nahoru