Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Mitas Terra Force-R

Rozměry
Šířka
150
Profil
70
Průměr
R17
69V
TL,R
Konstrukce: Radiální

Mitas představuje novou radiální motocyklovou pneumatiku TERRA FORCE-R, která je určena pro cestovní enduro. Dezén pláště TERRA FORCE-R je vhodný jak na silnici, tak do lehkého, suchého terénu, a to...
Více informací

-20%
Terra Force-R
-20%

Mitas představuje novou radiální motocyklovou pneumatiku TERRA FORCE-R, která je určena pro cestovní enduro. Dezén pláště TERRA FORCE-R je vhodný jak na silnici, tak do lehkého, suchého terénu, a to v poměru 90 % silnice a 10 % nezpevněný povrch.
Speciálně vyvinutá běhounová směs pneumatik TERRA FORCE-R obsahuje moderní elastomery, aktivní plniva a další speciální aditiva. To zajišťuje dosažení maximálního záběru a životnosti v různých jízdních podmínkách jak na silnici, tak v lehkém terénu.
OGT 3D (3-D Optimum Groove Technology)

Díky této technologii má pneumatika Sport Force optimální tvar a hloubku dezénových drážek, a při jízdě tak dochází k menšímu zahřívání běhounu.

SCT (Strong Carcass Technology)

Technologie SCT udržuje vysokou tuhost kordové vrstvy i u ojeté pneumatiky, a tudíž déle zachovává optimální jízdní vlastnosti a prodlužuje její životnost.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru