Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter
    Zesílená

Mitas Touring Force-SC

Rozměry
Šířka
130
Profil
60
Průměr
-13
60P
TL,F/R
Konstrukce: Diagonální

Vysoce kvalitní stabilita pneumatiky Mitas Touring Force a speciálně vyvinutá směs běhounu, zajišťují kvalitní komfort během jízdy a vynikající manipulaci stroje při řízení. Je ideální volbou pro jezdce, kteří cestují...
Více informací

Touring Force-SC

Vysoce kvalitní stabilita pneumatiky Mitas Touring Force a speciálně vyvinutá směs běhounu, zajišťují kvalitní komfort během jízdy a vynikající manipulaci stroje při řízení. Je ideální volbou pro jezdce, kteří cestují na delší výlety se polujezdci a zavazadly, stejně jako pro ty, kteří dávají přednost sportovnějším a dynamičtějším jízdám bez spolujezdce.. Vysoký obsah oxidu křemičitého a speciální přísady zajišťují vysokou přilnavost při nízkých teplotách a na mokrém povrchu. Technologie vysokorozměrové kostry a speciálně vyvinutá pryžová směs poskytují vysoký komfort při jízdě a dokonalý výkon při řízení. Pneumatiky Mitas Touring Force postupně nahradí produkty Mitas MC 13, MC 16, MC 18, MC 25, MC 26, MC 29, MC 28 a MC 38.

Pneu Mitas Touring Force vhodné pro krátké jízdy ve městě i pro delší cesty. Vzorek končí až před okrajem pneumatiky Mitas Touring Force a umožňuje optimální kontakt při maximálních úhlech náklonu. Vzorek zaměřený na město byl vytvořen pomocí 3D virtuální technologie a zajišťuje dokonalý odvod vody a opotřebení pneumatiky Mitas Touring Force. Při vývoji nového obutí vycházeli v Mitasu ze zkušeností, které získali při vývoji vysoce výkonných radiálních motocyklových pneumatik Mitas Touring Force a během účasti na závodech. Jezdci pocítí tuto spolehlivost a bezpečnost od prvního momentu až do konce životnosti pneumatiky Mitas Touring Force. Virtuální technologie 3 D používaná při vývoji konstrukce pneumatiky zajišťuje správné odvádění vody a rovnoměrné opotřebení pneumatik. Dezén běhounu je zakončen pře okrajem pneumatiky Mitas Touring Force. Konstrukce běhounu je optimalizována tak, aby byla zajištěna maximální kontaktní plocha ve všech úhlech. Zaručuje vysokou přilnavost ve vlhkém i mokrém terénu. Umístění, směr a hloubka drážek zajišťují optimální výtlak vody a poskytují skvělé jízdní vlastnosti v různých silničních a povětrnostních podmínkách. Poskytuje stabilitu, zajistí jízdu vpřed i během zatáčení, a to za všech povětrnostních podmínek.

Díky technologii MCTT (Multi Compound Tread Technology) poskytuje centrální běhoun větší počet kilometrů a ramenní běhoun zajišťuje vynikající přilnavost při všech úhlech. GRIP Zajištěn je jedinečnou směsí běhounu za použití funkcionalizovaných elastomerů S-SBR spolu s vysoce aktivním výstužným plnivem v kombinaci se speciálními pryskyřicemi. Pneumatika Mitas Touring Force poskytuje všem řidičům a jejich pasažérům bezpečnou, dynamickou a komfortní jízdu, ať již během krátké cesty po městě nebo delší cesty po silnicích jiných tříd. Pneumatika Mitas Touring Force poskytuje vysokou stabilitu, přesnost na rovinkách a zatáčkách a přilnavost během všech povětrnostních podmínek. Unikátní vzorek pneumatik Mitas Touring Force, který využívá funkční S-SBR elastomery společně s vysoce aktivním vyztužujícím plnidlem v kombinaci se speciálními pryskyřicemi, je zárukou vysoké přilnavosti na suchých i mokrých vozovkách. Pneu Mitas Touring Force snižují přenos součástí z gumy na povrch pneumatiky během používání, čímž zajišťují konstantní jízdní vlastnosti po celou dobu životnosti pneumatiky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru