Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Pirelli Angel GT II

Rozměry
Šířka
120
Profil
60
Průměr
R17
55W
TL,F
Konstrukce: Radiální

Pneumatiky Pirelli Angel GT II = nové měřítko kilometrového nájezdu pro cestovně sportovní pneumatiky. Evoluce předchozích pneumatik Angel GT, která rozšiřuje rozsah použití od sportovně cestovní až po cestování ve...
Více informací

-44%
Angel GT II
-44%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pirelli Angel GT II                                        
Pirelli Diablo Rosso 2                                        

Pneumatiky Pirelli Angel GT II = nové měřítko kilometrového nájezdu pro cestovně sportovní pneumatiky. Evoluce předchozích pneumatik Angel GT, která rozšiřuje rozsah použití od sportovně cestovní až po cestování ve dvou při plné zátěži. V náklonu či při akceleraci stálý výkon pneumatiky po celou dobu její životnosti. Konstrukce kostry pneumatiky odvozená od sportovních pneumatik zajišťuje lepší ovládání motocyklu a zvýšenou přilnavost, zejména v mezních náklonech. Pirelli Angel GT II je novinka roku 2019, jejímž cílem je sportovní turistika na nejvyšší úrovni.

Optimalizovaný design dezénu spolu s vysokým obsahem oxidu křemičitého poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a přilnavost za mokra, stejně jako efektivní interakce s elektronickými asistenčními systémy. Vývojem vícenásobného vítěze testů pneumatik ANGEL GT byly stanoveny nové standardy v segmentu sportovní turistiky. Inovovaná sportovně cestovní pneumatika pro všechny majitele sportovně-cestovních motocyklů. Konstrukce a materiál pláště pro sportovně cestovní jízdu s vysokou přilnavostí. (A) = speciální verze ze zesílenou konstrukcí zajišťující větší stabilitu za jízdy zejména ve vyšších rychlostech.

Inovativní poměr směsi v kombinaci s optimalizovanými materiály kostry poskytuje vyšší pohodlí, velký kilometrový nájezd a konzistentní výkonnost po celou dobu životnosti. Nová generace pneumatik Angel v segmentu sportovně-turistických plášťů: 100% Italian Gran Turismo maximální přilnavost na mokrém povrchu či při nízkých teplotách díky inovovanému dezénu částečně převzatému ze závodních pneumatik PIRELLI Diablo WET.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru