Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Pirelli Diablo Supercorsa SP V3

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R17
58W
TL,F
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Pneumatika Pirelli Diablo Supercorsa SP V3 byla vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství FIM World Superbike Championship. Originální vybavení na novém modelu Ducati Panigale V4. Pneumatika...
Více informací

-40%
Diablo Supercorsa SP V3
-40%

Pneumatika Pirelli Diablo Supercorsa SP V3 byla vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství FIM World Superbike Championship. Originální vybavení na novém modelu Ducati Panigale V4. Pneumatika DIABLO SUPERCORSA V3 SP ideální pneumatikou pro všechny, kteří nejen vyžadují špičkové sportovní výkony na silnici, ale také milují a chtějí jezdit přímo na okruhu. V3 SP je určen všem jezdcům, především majitelům velkých a výkonných motocyklů, kteří hledají pneumatiku, která zajistí maximální výkon na silnici a současně je vynikajícím produktem pro závodní dráhu. Nový vzorek s užšími drážkami zlepšuje opotřebení a zajišťuje konzistentnější výkon.

Nová přední a zadní pneumatika odvozená od závodů World Superbike - optimalizuje kontaktní plochu a zajišťující větší trakci a přesnost při zatáčení. Pirelli DIABLO SUPERCORSA (V3) SP je závodní pneumatika s nejvýkonnějším a nejlépe navrženým řešením od Pirelli, které bylo kdy schváleno pro použití na silnici. Pneumatiky DIABLO SUPERCORSA SC (směsové) – což je ryze okruhové provedení dostupné v různých směsích - jsou používány všemi třídami World Championship Supersport a Superstock. Nová biosloupcová zadní část zvyšuje přilnavost při maximálním úhlu pro lepší záběr a zpětnou vazbu.

Ve skutečnosti je DIABLO SUPERCORSA SP V3 třetí generací velmi populární řady pneumatik s designem, profilem a strukturou běhounu, které jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik. Pneu Pirelli Diablo Supercorsa V3 jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru