Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Pirelli MT 43 PRO Trail

Rozměry
Šířka
2.75
Profil
-
Průměr
R21
45P
TL,F

Speciální konstrukce pneumatiky Pirelli MT 43 Pro Trial je schopná redukovat deformaci a současně zajistit maximální styčnou plochu na všech typech silničních povrchů. Pirelli MT 43 Pro Trial je pneumatika...
Více informací

-41%
MT 43 PRO Trail
2 042 Kč 1 207 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-41%

Speciální konstrukce pneumatiky Pirelli MT 43 Pro Trial je schopná redukovat deformaci a současně zajistit maximální styčnou plochu na všech typech silničních povrchů. Pirelli MT 43 Pro Trial je pneumatika vhodná pro amatérské závodníky. Zesílená kostra poskytuje vysokou odolnost v kombinaci s dlouhodobou životností. Vysoké parametry na tvrdém, suchém i navlhlém povrchu, včetně výborných vlastností při závodech v krytých prostorách. Vyztužená kostra pláště zajišťuje minimální deformaci a zvyšuje záběr o každém typu povrchu.

Pirelli je pátým světovým největším výrobcem pneumatik. Pirelli vyrábí pneu, které jsou určeny pro různé typy automobilů: lehká nákladní vozidla, motocykly, kamiony, autobusy, zemědělské a stavební stroje. Soustřeďuje se také na výrobu pneu pro luxusní automobily, pro něž je potřeba vysoký výkon a kvalita. Italský výrobce pneumatik Pirelli dbá i na nejmenší detaily. Užijte si i vy jízdu s elegantními pneu Pirelli – a to ať už řídíte auto, nebo motorku. Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vynalezlo Pirelli „širokou radiální pneumatiku“ pro potřeby firmy Lancia pro efektivní přenesení točivého momentu jejího rally speciálu Stratos na závodní povrch a zavedla tak standart široké konstrukce obutí pro závodní vozy všeobecně.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru