Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Pirelli MT 43 PRO Trail

Rozměry
Šířka
2.75
Profil
-
Průměr
R21
45P
TL,F

Speciální konstrukce pneumatiky Pirelli MT 43 Pro Trial je schopná redukovat deformaci a současně zajistit maximální styčnou plochu na všech typech silničních povrchů. Pirelli MT 43 Pro Trial je pneumatika...
Více informací

MT 43 PRO Trail

Speciální konstrukce pneumatiky Pirelli MT 43 Pro Trial je schopná redukovat deformaci a současně zajistit maximální styčnou plochu na všech typech silničních povrchů. Pirelli MT 43 Pro Trial je pneumatika vhodná pro amatérské závodníky. Zesílená kostra poskytuje vysokou odolnost v kombinaci s dlouhodobou životností. Vysoké parametry na tvrdém, suchém i navlhlém povrchu, včetně výborných vlastností při závodech v krytých prostorách. Vyztužená kostra pláště zajišťuje minimální deformaci a zvyšuje záběr o každém typu povrchu.

Pirelli je pátým světovým největším výrobcem pneumatik. Pirelli vyrábí pneu, které jsou určeny pro různé typy automobilů: lehká nákladní vozidla, motocykly, kamiony, autobusy, zemědělské a stavební stroje. Soustřeďuje se také na výrobu pneu pro luxusní automobily, pro něž je potřeba vysoký výkon a kvalita. Italský výrobce pneumatik Pirelli dbá i na nejmenší detaily. Užijte si i vy jízdu s elegantními pneu Pirelli – a to ať už řídíte auto, nebo motorku. Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vynalezlo Pirelli „širokou radiální pneumatiku“ pro potřeby firmy Lancia pro efektivní přenesení točivého momentu jejího rally speciálu Stratos na závodní povrch a zavedla tak standart široké konstrukce obutí pro závodní vozy všeobecně.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru