Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Pirelli Phantom Sportscomp RS

Rozměry
Šířka
150
Profil
70
Průměr
R18
70V
TL,R
Konstrukce: Radiální

Pneu Pirelli Phantom Sportscomp je klasický styl ve sportovním řízení. Pneumatiky Phantom Sportscomp byly vyvinuty přímo pro klasické motocykly Ducati Sport 1000, GT 1000 a Paul Smart 1000. Fascinující retro...
Více informací

-45%
Phantom Sportscomp RS
-45%

Pneu Pirelli Phantom Sportscomp je klasický styl ve sportovním řízení. Pneumatiky Phantom Sportscomp byly vyvinuty přímo pro klasické motocykly Ducati Sport 1000, GT 1000 a Paul Smart 1000. Fascinující retro vzhled charakteristický pravidelným vzorem vzhledu osmdesátých let je spojen s moderní technologií 0° ocelového pásu na předním i zadním kole, což přináší precizní řízení a stabilitu při vysokých rychlostech. Snadné a precizní řízení díky kombinovanému profilovému designu. Technologie 0 stupňového ocelového pásu na předním i zadním kole pro precizní řízení a stabilitu při vysokých rychlostech. Tato pneumatika je vyráběna společností PIRELLI. Fascinující vzhled charakteristický pravidelným vzorem.

Distribuce pneumatik Pirelli zahrnuje 160 zemí a síť téměř 10000 distributorů. Společnost Pirelli se skládá z 25 továren po celém světě. V Miláně je nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které řídí ostatní továrny v různých zemích. Díky technologickému zaměření se společnost Pirelli sjednotila s předními výrobci automobilů a motocyklů, díky tomuto spojení vzešlo velké množství homologací pro modely luxusních automobilových firem. Pirelli se především soustředí na vývoj sportovních a výkoných pneumatik. V současné době je pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. Vyniká ve směru technologických a výzkumných schopnostech a profesionálních dovednostech zaměstnanců. Společnost Pirelli je obrovský mezinárodní podnik s dlouhouletou tradicí, která sahá daleko do minulého století.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru