Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32

Rozměry
Šířka
80
Profil
100
Průměr
-21
51M
TT,F,MST
Konstrukce: Diagonální

Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 jaou efektivní ve všech podmínkách použití: soutěž, trénink nebo jen pro zábavu! Vynikající trakce pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 na všech...
Více informací

-42%
Scorpion MX Mid Hard 32
2 133 Kč 1 228 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-42%

Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 jaou efektivní ve všech podmínkách použití: soutěž, trénink nebo jen pro zábavu! Vynikající trakce pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 na všech plochách zajišťuje maximální přenos síly na zem. Rozdílná tuhost špuntů na předním kole zabezpečuje výjimečnou přizpůsobivost pláště v terénu. Volba vítězů. Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 je pneumatika určená do terénu. Obsah polyesteru snižuje její hmotnost bez újmy na jiných vlastnostech, stabilitě či chování v zatáčkách, a přispívá k odolnosti vůči přehřívání. Vzorek dezénu pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 a směs byly vyvinuty s přínosem nejprestižnějších hráčů v soutěžích MX. Rozložení bloku ve tvaru písmene V pro optimalizaci stability při brzdění a zrychlení. JE URČENA SPECIÁLNĚ PRO MĚKKÉ POVRCHY, JAKO JE BLÁTO NEBO PÍSEK, A OSTATNÍ - JAKO JE TRÁVA NEBO KOMPAKTNÍ A SUCHÁ PŮDA. Spolehlivost výkonu i v extrémních závodních podmínkách. K dispozici je ve standardních, minicrossových velikostech a speciální verzi Mud. Kontrola prokluzování díky extrémní přilnavosti a řiditelnosti. Redukovaná hmotnost umožňuje lepší ovladatelnost motocyklu při skocích.

Pirelli je pátým světovým největším výrobcem pneumatik. Pirelli vyrábí pneu, které jsou určeny pro různé typy automobilů: lehká nákladní vozidla, motocykly, kamiony, autobusy, zemědělské a stavební stroje. Soustřeďuje se také na výrobu pneu pro luxusní automobily, pro něž je potřeba vysoký výkon a kvalita. Italský výrobce pneumatik Pirelli dbá i na nejmenší detaily. Užijte si i vy jízdu s elegantními pneu Pirelli – a to ať už řídíte auto, nebo motorku. Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vynalezlo Pirelli „širokou radiální pneumatiku“ pro potřeby firmy Lancia pro efektivní přenesení točivého momentu jejího rally speciálu Stratos na závodní povrch a zavedla tak standart široké konstrukce obutí pro závodní vozy všeobecně.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru