Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

BKT AT-108 E-Mark

Rozměry
Šířka
24
Profil
11
Průměr
-10
47J
TL, 4PR

Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT-108 E-Mark a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT AT-108 E-Mark je skvělá nízkonákladová pneumatika pro čtyřkolky, která byla navržena tak, aby poskytovala vynikající...
Více informací

AT-108 E-Mark

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT-108 E-Mark a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT AT-108 E-Mark je skvělá nízkonákladová pneumatika pro čtyřkolky, která byla navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci na volném povrchu. Lidé milují tuto pneumatiku pro její skvělý výkon při zachování nižšího rozpočtu. Pneumatika BKT AT-108 E-Mark je terénní pneumatika pro čtyřkolky a ATV, jejichž odlehčený dvouvrstvý plášť s kulatým profilem skvěle funguje na jakémkoliv povrchu (od měkkého, bahnitého terénu až po kamenité povrchy). Pneumatika BKT AT-108 E-Mark se vyznačuje terénním dezénem, který sahá až k boční stěně. Přírodní složení směsi pneumatik BKT AT-108 E-Mark je velice odolné vůči proražení a prodlužuje tak životnost dezénu tak i celé pneumatiky. Pneumatika BKT AT-108 E-Mark je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách.. Pneumatika BKT AT-108 E-Mark má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru