Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

BKT AT-111

Rozměry
Šířka
22
Profil
7
Průměr
-10
33J
TL, 6PR

Pneumatika BKT AT-111 je skvělá nízkonákladová pneumatika pro čtyřkolky, která byla navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci na volném povrchu. Pneumatika BKT AT-111 je oblíbená pro její skvělý výkon při...
Více informací

AT-111

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika BKT AT-111 je skvělá nízkonákladová pneumatika pro čtyřkolky, která byla navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci na volném povrchu. Pneumatika BKT AT-111 je oblíbená pro její skvělý výkon při zachování nižšího rozpočtu. Pneumatika BKT AT-111 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Agresivní dezén pneumatiky BKT AT-111 zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT-111 a zajistí více záběrových hran. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu. Pneumatika BKT AT-111 je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Pneumatika BKT AT-111 je terénní pneumatika pro čtyřkolky a ATV, používané převážně pro sportovní či závodní účely. Přírodní složení směsi pneumatik BKT AT-111 je velice odolné vůči proražení a prodlužuje tak životnost dezénu tak i celé pneumatiky. Pneumatika BKT AT-111 se vyznačuje terénním dezénem, který sahá až k boční stěně. Vynikající jak na měkkém, bahnitém, tak i na tvrdém, kamenitém terénu, a díky tuhému šestivrstvému plášti pneumatiky BKT AT-111 budete mít nad svým strojem neustále kontrolu (i při vysokých rychlostech).

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru