Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle AT 489

Rozměry
Šířka
24
Profil
8
Průměr
-12
40F
TL, 4PR

Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatika Carlisle AT489 je oblíbená náhradní pneumatika za originální vybavení a dosahuje skvělé rovnováhy mezi malou hmotností a odolností proti propíchnutí. Pneumatiky Carlisle AT489...
Více informací

-17%
AT 489

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-17%

Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatika Carlisle AT489 je oblíbená náhradní pneumatika za originální vybavení a dosahuje skvělé rovnováhy mezi malou hmotností a odolností proti propíchnutí. Pneumatiky Carlisle AT489 na čtyřkolky, sekačky, malotraktory, komunální techniku a zahradní techniku.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Nahoru