Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Fast Trax

Rozměry
Šířka
18
Profil
11.00
Průměr
-10
TL, 4PR

Pneumatiky Carlisle Fast Trax na čtyřkolky, sekačky, malotraktory, komunální techniku a zahradní techniku. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatika Carlisle Fast Trax dosahuje skvělé rovnováhy mezi malou hmotností a...
Více informací

-36%
Fast Trax
4 484 Kč 2 877 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-36%

Pneumatiky Carlisle Fast Trax na čtyřkolky, sekačky, malotraktory, komunální techniku a zahradní techniku. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Pneumatika Carlisle Fast Trax dosahuje skvělé rovnováhy mezi malou hmotností a odolností proti propíchnutí.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru