Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Field Trax

Rozměry
Šířka
22
Profil
12
Průměr
-8
51F
TL

Snadno přizpůsobitelná pneu ve většině jízdních podmínek. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Běhoun s nízkou prázdnou plochou nabízí dlouhodobou službu ve středně náročném terénu, farmách, polích a silnicích. Pneumatiky...
Více informací

-8%
Field Trax

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-8%

Snadno přizpůsobitelná pneu ve většině jízdních podmínek. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Běhoun s nízkou prázdnou plochou nabízí dlouhodobou službu ve středně náročném terénu, farmách, polích a silnicích. Pneumatiky Carlisle Field Trax jsou volitelná prvovýbava pro mnoho výrobců zemědělských zařízení Pneumatika Carlisle Field Trax pro všechny druhy počasí. Nesměrový a otevřený vzor dezénu pneumatik Carlisle Field Trax zajišťuje bezkonkurenční použití na širokém spektru povrchů.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru