Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle HD Field Trax

Rozměry
Šířka
18
Profil
8.50
Průměr
-10
TL, 4PR

Nesměrový a otevřený vzor dezénu pneumatik Carlisle Field Trax HD zajišťuje bezkonkurenční použití na širokém spektru povrchů. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Běhoun pneumatik Carlisle Field Traxx HD s...
Více informací

-17%
HD Field Trax

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-17%

Nesměrový a otevřený vzor dezénu pneumatik Carlisle Field Trax HD zajišťuje bezkonkurenční použití na širokém spektru povrchů. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Běhoun pneumatik Carlisle Field Traxx HD s nízkou prázdnou plochou nabízí dlouhodobou službu ve středně náročném terénu, farmách, polích a silnicích. Snadno přizpůsobitelná pneu ve většině jízdních podmínek. Pneumatiky Carlisle Field Trax HD jsou volitelná prvovýbava pro mnoho výrobců zemědělských zařízení Pneumatika Carlisle Field Trax HD pro všechny druhy počasí.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru