Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Snow Hog

Rozměry
Šířka
18
Profil
6.50
Průměr
-8
TL, 4PR

Technologie odolná proti poškození. Pneu Carlisle Snow Hog se používá především na sněhových frézkách a lze použít všude tam, kde je potřeba vyšší trakce. Pneumatiky Carlisle Snow Hog mají klasický...
Více informací

-59%
Snow Hog
2 608 Kč 1 060 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-59%

Technologie odolná proti poškození. Pneu Carlisle Snow Hog se používá především na sněhových frézkách a lze použít všude tam, kde je potřeba vyšší trakce. Pneumatiky Carlisle Snow Hog mají klasický běhoun Xkového vzoru, který je ideální pro pojízdné/řiditelné sekačky, zahradní traktory, sněhové frézy, kultivátory, ATV a UTV. Pneumatika s dobrým záběrem na sněhu. Odolné dlouhodobé materiály. Pneumatiky Carlisle Snow Hog jsou primárně určeny pro sněhové frézy, ale jsou speciálně navrženy tak, aby fungovaly v každé situaci, kdy je důležitá vysoká míra trakce. Kvalitní trakce v každém počasí a terénu. Pneumatiky Carlisle Snow Hogs jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá odolnost proti propíchnutí a skvělou trakci. Pneumatiky Carlisle Snow Hog mají široký ramenní design, který vám pomůže poskytnout vynikající trakci na trávníku a blátě. Se svým klasickým dezénem ve tvaru "X" pneumatiky Snow Hog dostanou vynikající trakci ve sněhu a nestabilním terénu. Tyto pneumatiky, vyrobené z vysoce účinných gumových směsí, odolávají poškození z trhlin a odření, čímž jejich odolnost zajišťuje delší životnost pneumatik.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru