Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle Tour Max

Rozměry
Šířka
205
Profil
50
Průměr
-10
TL, 4PR

Pneumatiky Carlisle Tour Max fungují dobře i jako pneumatiky s širokou flotací pro přepravu na náročně dostupná pracovní místa. Pneumatiky Carlisle Tour Max zajišťují plynulou jízdu na dlážděných chodnících nebo...
Více informací

-14%
Tour Max
3 687 Kč 3 156 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-14%

Pneumatiky Carlisle Tour Max fungují dobře i jako pneumatiky s širokou flotací pro přepravu na náročně dostupná pracovní místa. Pneumatiky Carlisle Tour Max zajišťují plynulou jízdu na dlážděných chodnících nebo na fervejích. Kvalitní trakce v každém počasí a terénu. Pneumatiky Carlisle Tour Max jsou pneumatiky pro golfové vozíky a používají se také jako užitkové pneumatiky určené k přepravě nákladů bez opotřebení a proražení na travnatých plochách. Pneumatiky Carlisle Tour Max, vyrobené z vysoce účinných gumových směsí, odolávají poškození z trhlin a odření, čímž jejich odolnost zajišťuje delší životnost pneumatik. Odolné dlouhodobé materiály. Technologie odolná proti poškození.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru